QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD.

  • Chiny QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. profil firmy
  • Chiny QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. profil firmy
  • Chiny QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności Producent, Eksporter, Firma Handlowa
marki OSETMAC
Ilość pracowników 50~100
Coroczne wyprzedaże 3000000-5000000
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

OSETMAC koncentruje się namaszyny do obróbki drewna od ponad 8 lat.OSETMAC ma jedną fabrykę będącą w całości własnością - Qingdao Three One Three Machinery Company.Nasze fabryki zyskały uznanie jako profesjonalni producenci maszyn do obróbki drewna.Głównymi produktami firmy OSETMAC są przesuwne piły stołowe, szlifierki szczotkowe, okleiniarki, wiertarki do drewna oraz frezarki CNC.Co więcej, nasze produkty zostały sprzedane do ponad 30 krajów i regionów na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Europie i Ameryce Południowej. OSETMAC jest w stanie prowadzić własne badania i rozwój, dostarczać zadania produkcyjne na czas i szybko zapewniać obsługę klienta.Fabryki produkcyjne zostały już przyznane ISO9001, a niektóre z głównych produktów przeszły certyfikat CE.
Celem OSETMAC jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości produktów, wspieranie ich biznesu i stanie się jedną z wiodących firm w dziedzinie maszyn do obróbki drewna.

Historia

Nasze fabryki specjalizują się w tej dziedzinie od ponad 10 lat. Jesteśmy w stanie wykonać własne badania i rozwój dzięki wysoko wykwalifikowanym inżynierom i dobrze wyposażonym liniom produkcyjnym. Fabryki produkcyjne otrzymały już certyfikat ISO9001, a niektóre z głównych produktów przeszły certyfikat bezpieczeństwa CE. Nasze produkty zostały sprzedane do ponad 30 krajów i regionów na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Europie i Ameryce Południowej.

Usługa

Nasze dwie fabryki zostały uznane za profesjonalnego producenta obrabiarek do drewna, z takimi gwiazdowymi produktami jak przesuwna piła stołowa, szlifierka do szczotek, okleiniarka itp. Co więcej, produkty zostały sprzedane do ponad 20 krajów i regionów w Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, Europa i Ameryka Południowa.

Nasz zespół

Qingdao Oset International Trading Co., Ltd. koncentruje się na eksporcie maszyn do obróbki drewna. Posiadamy dwie fabryki będące w całości własnością, które produkują przesuwną piłę stołową, oklejarkę do krawędzi i szlifierkę. Dzięki wysoko wykwalifikowanym inżynierom i dobrze wyposażonym liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie wykonać własne prace badawczo-rozwojowe, dostarczyć zadania produkcyjne na czas i szybko zapewnić obsługę klienta. Współpracujemy również z wieloma znanymi lokalnymi fabrykami innych maszyn w dziedzinie badań i rozwoju.
Od założenia naszej firmy zawsze wprowadzamy na świat najwyższej klasy chińską maszynę do obróbki drewna. Naszym celem jest pomóc naszym klientom w znalezieniu najlepszej jakości i najbardziej odpowiednich maszyn dla ich potrzeb i stać się jedną z wiodących firm w tej dziedzinie.

Zostaw wiadomość