Dom

QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. profil firmy

profil firmy
OSETMAC od ponad 8 lat koncentruje się na maszynach do obróbki drewna. OSETMAC ma dwie całkowicie produkcyjne fabryki - Qingdao Three One Three Machinery Company i Qingdao De Tai Wo Machinery Company. Nasze fabryki są dobrze znane jako profesjonalni producenci maszyn do obróbki drewna. Główne produkty OSETMAC to piła formatowa, szlifierka szczotkowa, okleiniarka, wiertarka do drewna i frezarki CNC. Co więcej, nasze produkty zostały sprzedane do ponad 30 krajów i regionów na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Europie i Ameryce Południowej. OSETMAC jest w stanie prowadzić własne prace badawczo-rozwojowe, terminowo realizować zadania produkcyjne i szybko obsługiwać klientów. Fabryki produkcyjne uzyskały już certyfikat ISO9001, a niektóre z głównych produktów przeszły certyfikat CE.
Celem OSETMAC jest dostarczanie wysokiej jakości produktów naszym klientom, pomoc Twojej firmie i stanie się jedną z wiodących firm w branży maszyn do drewna.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasze fabryki specjalizują się w tej dziedzinie od ponad 10 lat. Jesteśmy w stanie wykonać własne badania i rozwój dzięki wysoko wykwalifikowanym inżynierom i dobrze wyposażonym liniom produkcyjnym. Fabryki produkcyjne otrzymały już certyfikat ISO9001, a niektóre z głównych produktów przeszły certyfikat bezpieczeństwa CE. Nasze produkty zostały sprzedane do ponad 30 krajów i regionów na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej, Europie i Ameryce Południowej.

QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : OSETMAC

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. Certyfikaty Chiny QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. Certyfikaty